Fotovoltické riešenia GOODWE

Spoločnosť GOODWE je medzi top 3 dodávateľmi fotovoltických meničov v Európe. Práve preto patria aj medzi našimi klientami medzi najvyhľadávanejšie fotovoltické produkty.

Inteligentná optimalizácia energetickej nezávislosti v obytných ekosystémoch

Hybridné striedače ET PLUS+ sú navrhnuté tak, aby maximalizovali výstupný výkon, zlepšili vlastnú spotrebu so schopnosťou šetriť špičku a poskytovali zálohu v prípade výpadku. Vďaka inteligentnému riadeniu výkonu a širokému rozsahu napätia pre batérie možno nastavenia striedača flexibilne prispôsobiť individuálnym potrebám v celom rezidenčnom sektore. V kombinácii s batériovým systémom GoodWe Lynx Home F predstavuje bezpečné a spoľahlivé riešenie.

Inteligentné a efektívne operácie

100 % nevyvážený výkon na kompenzáciu rozdielov v zaťažení v režimoch vlastnej spotreby a zálohovania. Podporuje viacero komunikačných protokolov na integráciu do inteligentnej domácnosti.

Povzbudená optimistickými prognózami pre globálne trhy s fotovoltickými panelmi spoločnosť GoodWe výrazne investuje do výskumu a vývoja a zvyšuje výrobné kapacity. Tento strategický prístup má umožniť ďalší pokrok na trhu a slúžiť rozvíjajúcim sa potrebám zákazníkov na celom svete. Spoločnosť GoodWe je naďalej odhodlaná podporovať udržateľné solárne riešenia a posilňovať svoju pozíciu kľúčového hráča na európskom trhu s fotovoltaickými striedačmi.

Hybridné meniče ET PLUS+

Meniče fungujúce v srdci integrovaného systému fotovoltického napájania a skladovania sú navrhnuté tak, aby maximalizovali energetický výstup, zvýšili vlastnú spotrebu a uľahčili záložné napájanie.

Asymetrický hybridný 3 fázový menič 5 – 10 kW

Hybridný menič

Inteligentná optimalizácia energetickej autonómie naprieč obytnými ekosystémami

Dozvedieť sa viac

Asymetrický hybridný 3 fázový menič 5 – 30 kW 

Hybridný menič

Maximalizácia zálohovania energie pre vysokovýkonné fotovoltické strechy

Dozvedieť sa viac

Zostava batérií Lynx Home F PLUS+ Series

Vysokonapäťová batéria I 6,6 – 16,4 kWh

Batérie

Bezpečný a pohodlný batériový systém HV pre zálohovanie FV energie a energetickú autonómiu

Dozvedieť sa viac

Wallbox HCA series

AC Wallbox I 22 kW I 11 kW I 7 kW I Single – 3 fázový

nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá

Solárne nabíjanie elektromobilov pre ekologickú a nákladovo efektívnu dopravu.

Dozvedieť sa viac

Katalóg

Katalóg 2